BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Topcoat

Semipermanentní Oje

Naše produkty jsou určeny pro profesionály. Najdete nádherné pastely a zářivé barvy, které si udrží svůj odstín a vydrží na nehtech týdny. Značky, které distribuujeme, jsou mezinárodně uznávané pro odolnost gelu, barvy, které nezanechávají stopy, dokonale tvarovaný štětec a barvu na uzávěru/lahvičce, která odráží realitu konečného odstínu.

Barevné gely

Ideální UV barva pro pokročilé mikrovalby i jednoduchý NailArt. Je ideální pro kontury, stíny, stíny a ozdoby. Má disperzní vrstvu a přes dekorace doporučujeme vrchní vrstvu.

Řešení pro odstranění

Čistý kosmetický aceton nejvyšší kvality, který je nezbytný k odstranění semi-permanentní manikúry.

Nástroje a příslušenství

Profesionální příslušenství pro manikúru a pedikúru: pilníky, palety, konstrukční šablony, magnetické tužky pro efekt Cat Eye, krystaly Swarovski, ochranné podložky a LED / UV lampy.

akryl

Dipping Powder je akrylový pudr, který k zaschnutí nevyžaduje UV lampu a je lehčí než semipermanentní lak nebo gel! Výroba manikúry s akrylovým pudrem je také extrémně snadná a skládá se ze 4 jednoduchých kroků: naneste bázi, vložte hřebík do pudru, setřete přebytečný pudr štětcem, naneste aktivátor pudru a poté zalepte.

Gumové základny

Gumové podklady jsou samonivelační podklady s vysokou viskozitou, pružné a odolné. Zvyšte odolnost semipermanentního laku na nehty nebo UV gelu až na 6 týdnů! Lze je také použít ke zpevnění přírodního nehtu nebo jeho prodloužení přes malý nástavec.