BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Topcoat

Rosalind -  Ubrousky s odstraňovačem -  10 ks   Zvětšit obrázek

Rosalind - Ubrousky s odstraňovačem - 10 ks

10 Kč  (včetně DPH)

10 ubrousků napuštěných Rosalind Remover, které pomáhají s pohodlným odstraněním gelu a semipermanentního laku na nehty.

Jak používat:
Pomocí pilníku odstraňte vrstvu Top Coat, poté naneste ubrousky a počkejte asi 10 minut. Odstraňte ubrousky a očistěte lak na nehty kulmou.

Množství: 10 ubrousků


———

Všechny naše produkty jsou 100% ORIGINÁLNÍ a pocházejí přímo od oficiálních výrobců.

K objednávkám Topcoat jsou připojena CERTIFIKÁTY SHODY potvrzující kvalitu produktů.(5/5 hvězdy)
Velmi dobré, kvalitní výrobky, snadná manipulace i pro začátečníka. Barvy jsou senzační a produkty dorazily dobře zabalené a velmi rychle.
Ionela Florentina M. – 19.01.2023
(5/5 hvězdy)
Doporučuji! Jsou to krásné a kvalitní výrobky, za příznivé ceny. Krásně zabaleno a velmi pečlivě odesláno. Vrátím se s dalšími objednávkami! Díky moc!
Florina E. – 14.01.2023
(5/5 hvězdy)
Produkty Venalisa miluji! Objednávka dorazila velmi rychle a s produkty jsem spokojená. Semipermanentní laky na nehty od Venalisa jsou velmi pigmentované a odolné. Určitě se vrátím s novou objednávkou. Děkuji mnohokrát!
Daniela R. – 13.01.2023
(5/5 hvězdy)
Velmi dobré produkty, velmi snadno se roztírá. Velmi se mi líbí Rubber Base. Má příjemnou barvu a snadno se tvaruje, povrchová úprava je kvalitní. Objednám znovu! Doporučuji!
Daniela B. – 06.01.2023
(5/5 hvězdy)
Super OK produkty! Opravdu jsem nečekal, že objednávka dorazí do 24 hodin. Velmi dobře zabalené! Budu u Vás objednávat znovu, jsem velmi spokojená. Doporučuji na 100%!
Eugenia H. – 15.12.2022
Zobrazit další recenze