BEZCELNÍ – Objednávky jsou osvobozeny od cla a budou doručeny přímo k vašim dveřím!
Topcoat

Co je nového v Nástrojích a příslušenství

Profesionální příslušenství pro manikúru a pedikúru: pilníky, palety, konstrukční šablony, magnetické tužky pro efekt Cat Eye, krystaly Swarovski, ochranné podložky a LED / UV lampy.

Dekorační novinky

Laky na nehty vám mohou pomoci ke skvělé manikúře! Dodáváme je jednotlivě zabalené v krabičce se závitem a můžete je aplikovat (pomocí pinzety nebo bambusové tyčinky) na celý nehet nebo v různých modelech.

Co je nového v Barevných gelech

Ideální UV barva pro pokročilé mikrovalby i jednoduchý NailArt. Je ideální pro kontury, stíny, stíny a ozdoby. Má disperzní vrstvu a přes dekorace doporučujeme vrchní vrstvu.

Novinky na Base Rubber

Gumové podklady jsou samonivelační podklady s vysokou viskozitou, pružné a odolné. Zvyšte odolnost semipermanentního laku na nehty nebo UV gelu až na 6 týdnů! Lze je také použít ke zpevnění přírodního nehtu nebo jeho prodloužení přes malý nástavec.

Novinky o stavebních gelech

Jednofázové konstrukční gely, které nevyžadují podklad, byly vyvinuty tak, aby technikovi zajistily nejvyšší míru pohodlí. Množství prachu během ukládání je minimální a částice prachu nevystupují do vzduchu. Gely se liší hustotou, barvou a flexibilitou. Po vytvrzení lze konstrukci přestavět pomocí elektrické baterie nebo frézy.